Pakalpojumu katalogs

Kāzu plānošanas rīki

Sadalīt visu sagatavošanas procesu "pa plauktiņiem" un atrisināt kārtējos uzdevumus!


Ērts veids, kā, gatavojoties kāzām, sastādīt veicamo darbu un uzdevumu sarakstu, ir būtiski svarīgs nākamajiem jaunlaulātajiem. Organizējot kāzas, rodas virkne sīku, tomēr nepieciešamu uzdevumu, piemēram, "neaizmirst piezvanīt fotogrāfam", "sarunāt tikšanos ar svinību vadītāju", "veikt priekšapmaksu restorānā" utt. Labi organizēta, droša visu šo uzdevumu glabāšanas sistēma atvieglos gatavošanos kāzām.

Kāzu kalkulators palīdzēs ērti aprēķināt aptuvenos nepieciešamos izdevumus. Fiksējot jau veiktos maksājumus par pirkumiem un pakalpojumiem, kā arī iemaksātās summas, var izvērtēt paredzamos tēriņus. Tādējādi tiks stingri kontrolēta kāzu finansiālā puse! Lai būtu ērtāk, visas kāzu budžeta pozīcijas sadala kategorijās. Kāzu budžeta elektroniskā versija dod iespēju viegli izdarīt izmaiņas un uzreiz redzēt, kā tās iekļaujas kopējā izdevumu summā.

Viesu saraksts dod iespēju visus kontaktus kontrolēt vienā vietā. Jūs varat ērti atzīmēt, kuru no viesiem jau esat uzaicinājuši, kurš varēs ierasties, bet kurš vēl nav izlēmis, vai piedalīsies, vai kurš kāzās nebūs. Atbilstoši viesu sarakstam jūs varēsiet kāzu ielūgumu elektroniski nosūtīt visiem viesiem.

Sākt plānot savas ideālās kāzas