Zāles noformēšana – tas ir radošs māksliniecisks process, kurš prasa zināmas profesionālas iemaņas. Daudz kas ir atkarīgs tieši no gaumes, pareizi izvēlētas krāsu gammas un pašas zāles specifikas.

Tāpēc, labāk nelauzīt galvu un netērēt dārgo laiku, bet uzticēt noformēšanu profesionāļiem.

Ja jūs vēlaties skaistu, kvalitatīvu, oriģinālu, stilīgu un neatkārtojamu jūsu svētku norises vietas noformējumu, dizaina studijas ,,Dekori” noformētāji un dekoratori ar prieku jums palīdzēs.

Jebkurā jūsu kāzu norisei izvēlētajā zālē vieglu, romantisku un neatkārtojamu gaisotni palīdzēs radīt īpaši izvēlēts noformējums. Tās var būt no gaisa baloniem veidotas sirdis vai gredzeni. Varbūt tie būs gulbji ar skūpstā sakļautiem knābjiem, kuru ķermeņu aprises atgādina sirdi. Varbūt - gaisīgas hēlija balonu vītnes ieejas rotājumam, pie pašiem griestiem lēni slīdoši baloni ar vijīgām lentām, ziediem vai sirsniņām. Bet, iespējams, tie būs pie sienām vai kolonnām izvietoti gaisa balonu ziedi vai vertikāli balonu rotājumi ar lentām, kuras viegli šūpo gaisa plūsma.

Baloni ir visdažādakajās krāsās un krāsu niansēs, tie ir spilgti, viegli un gaisīgi. Svarīgi saglabāt mēra sajūtu, lai izvēlētais rotājums būtu neuzbāzīgs un viegls, nevis vienkārši bezgalīga balonu kaudze.

No jums ir atkarīgs, lai tiktu izvēlēts īstais no neskaitāmiem iespējamajiem variantiem. Variet būt pārliecināti – mēs palīdzēsim realizēt jaebkuru jūsu sapni, jo gaisa baloni – tas ir unikāls, nebūt ne dārgs materiāls, no kura iespējams radīt praktiski visu.

Noformētā zālē arī noskaņojums būs pacilāts un lidojoši viegls.

Dizaina studija "Dekori"