Tuvojas kāzas – viens no svinīgākajiem, satraucošākajiem uz gaišākajiem notikumiem dzīvē! Sagatavošanās laikā darbu, rūpju un steigas netrūkst, tādēļ par vairākām svarīgām lietām jāparūpējas savlaicīgi. Un, protams, kādas gan kāzas bez ziediem!

Līgavas pusķis ir izteiksmīgākā un atmiņā paliekošākā kāzu noformējuma sastāvdaļa.

Tādēļ ziedu izvēli svinībām ieteicams uzticēt vienam floristam, kas, ņemot vērā jūsu vēlmes, spēs paredzēt nianses un it kā sīkumus, no kurie ir atkarīga svētku noskaņa un klātesošo oma.

Profesionāls florists izviedos jebkura veida pušķi – kas var būt gan apaļš, gan kaskādes formas, gan asimetrisks. Klasisks, avangardisks vai kantrī stilā. Sniegbalts, kleitas tonī vai kontrastējošs. Jūs varēsiet turēt rokā grieztus ziedus jeb manipulēt ar kompozīciju īpašā mikrofona veida turētājā. Ir, par ko padomāt.

Pušķis – tā ir ne tikai viegla un ērta konstrukcija, bet arī izvēlētā stila garants. Kādus ziedus izvēlēties? Protams, rozes. Gan jaunas līgavas, gan nobriedušas sievietes rokās. Bet vai var aizmirst lilijas, orhidejas, tulpes vai krizantēmas.... Varbūt jūsu pušķis būs no vairāku veidu ziediem?

Ir vēl kāda lieliska tradīcija: pirms kāzām līgavainis dāvā buķeti vai ziedu grozu līgavas mātei kā cieņas, goda un pateicības apliecinājumu.

Tā var būt efektīgs rožu pušķis, kombinēts ar greznu hortenziju vai kādu citu izskatīgu ziedu, tas varbūt grozs ar reti sastopamiem eksotiskiem ziediem, zaļumiem, spalvām, pērlēm.

Kāzu mašīnas rotājumam arī ir sava nozīme svētku atmosfēras radīšanā. Parasti ziedus piestiprina pie automašīnas priekšējā režģa vai ar tiem rotā motora pārsegu.

Kas noteikti jādara zināms floristam:

Pastāstiet, kādi ir jūsu mīļākie ziedi, iespējams tie ir saistīti ar atmiņām par pirmo tikšanos...

Informējiet, kāda būs kleita - modelis, audums, krāsa, drapējuma elementi- tam visam ir liela nozīme. Kāzu pušķa noformējumam var tikt izmantots tērpa audums un rotājumi.

Pastāstiet par gaidāmo kāzu norisi (tas ir grezns bankets vai svētku vakariņas šaurā tuvinieku lokā), norises vietu (interjera stils un krāsu gamma, interjera elementu īpatnības, galdu skaits un izvietojums u.t.t.)

Dalīties: