Kāzas viskošāk rotā tieši ziedi. Tie ir kopā ar jauno pāri visā svētku laikā.

Kāzas viskošāk rotā tieši ziedi. Tie ir kopā ar jauno pāri visā svētku laikā.

Viens no vissvarīgākajiem atribūtiem kāzās ir līgavas pušķis. Tā galvenais uzdevums ir papildināt un izcelt līgavas tēlu. Ja līgavas kleita ir bagātīgi rotāta, piemērots būs vienkāršāku ziedu kārtojums. Un otrādi - atturīgākam tērpam lieliski piestāvēs krāšņs, pat ekstravagants pušķis. Florists palīdzēs izvēlēties līgavas tērpa stilam atbilstošāko pušķa veidu. Atnesiet viņam Jūsu tērpa fotogrāfiju, un viņš Jums piedāvās vispiemērotāko variantu.

Kāzu svinības var rotāt vairāki ziedu pušķi. Viens - līgavai, otrs...automašīnai! Ziedu kompozīcija uz automašīnas priekšgala var padarīt parastu transporta līdzekli par brīnišķīgu svētku karieti.

Bet viskrāšņākā aina paveras banketu zālē. Ziedi var pārvērst katru telpas stūrīti. Jaunā pāra galda noformējums nebūs pilnvērtīgs bez tā vizītkartes - iegarenas formas ziedu pušķa. Svaigo ziedu krāšņumu ieteicams papildināt ar tekstila dekora elementiem (platām lentēm, krokotām auduma detaļām u.c.). Pieskaņotas faktūras un krāsas tekstīlijas ideāli rotās ziedu kompozīciju.

Ar ziedu un tekstila dekoru var rotāt ne tikai jaunā pāra galdu. Aiz šī galda parasti atrodas vienmuļš fons - siena vai logs. DEKORI.LV Jums palīdzēs atrisināt arī šo problēmu. Ja sienu vai logu izrotāsim ar auduma drapējumu, izkarināsim LED lampiņu virteni, veidosies īsteni karalisks fons.

Kāzu floristika piedāvā neskaitāmus noformējuma variantus. Ziedi pievilcīgi rotās arī baznīcas vai laulību reģistrācijas biroja interjeru. Nevajadzētu pamest novārtā arī viesu galdu noformējumu un zāles ieeju. Ziedus mēdz dēvēt par dabas smaidu. Lai tie uzsmaida arī Jums Jūsu dzīves laimīgākajā dienā.

 

Dalīties: