Kāzas ir viena no kinomākslas visiecienītākajām tēmām jo tad uzvirmo visdažādākās emocijas: smiekli un asaras un, protams, mīlestība. Uz šī fona veidojas neskaitāmas komiskas situācijas, kas var Jums sagādāt līksmu noskaņojumu. Piedāvājam Jums vairākas filmas, kurās kāzas atainotas visnegaidītākajā veidā.

Kaitīgie ieradumi

"Ieradums precēties" (The Marrying Man) - tā saucas režisora Džerija Rīsa 1991.gadā uzņemtā filma ar Aleksu Boldvinu un Kimu Beisingeri galvenajās lomās. Šis pāris vienlīdz kaislīgi šķiras un atkal satiekas, lai kārtējo reizi dotos pie altāra.

Megijai ir cits netikums - bēgt no pašas kāzām. Vai žurnālists Aiks kļūs par viņas kārtējo altāra priekšā pamesto līgavaini - to Jūs uzzināsiet, ja noskatīsieties filmu "Bēgošā līgava" ar Džūliju Robertsu galvenajā lomā.

Noturības pārbaude

Divi draugi - Džuliana (Džūlija Robertsa) un Maikls (Dermots Malrūnijs) ir norunājuši apprecēties, ja līdz 28 gadu vecumam vēl nebūs atraduši katrs savu otro pusīti. Un tieši 28 gadu vecumā Maikls, šķiet, atradis savu īsto mīlestību un pošas laulībām. Džulianas rīcībā ir tikai četras dienas, lai izjauktu šo notikumu - jo tās taču ir "Mana labākā drauga kāzas" ( My Best Friend`s Wedding)!

Draudzības pārbaudījums jāiztur arī divām sirdsdraudzenēm, kas vienmēr vēlējušās būt liecinieces viena otras kāzās. Kad Līva un Emma uzzina, ka viņu abu kāzas ieplānotas vienā dienā, viss mainās - neviena no viņām negrib piekāpties un sākas īsti "Līgavu kari".

Dziesmas, mūzika un valdzinoša daba

Kā gan var iztēloties kāzas bez dziesmām un mūzikas? Sofija vēlas, lai kāzās viņu pie altāra pavadītu tēvs, bet ... viņa nezina, kas viņš ir. Mātes dienasgrāmatās viņa atrod norādes uz trim vīriešiem. Un aizsūta ielūgumus uz kāzām visiem trim... Mūzikls "Mamma MIA" ar grupas ABBA dziesmām un gleznainajām Grieķijas ainavām radīs lielisku kāzu noskaņu.

Izsmalcinātie austrumi

Par to, kā tiek rīkotas kāzas citā pasaules malā, Jums pavēstīs indiešu režisora Maniša Šarmas filma "Kāzu ceremonija". Šrutijai un Bitam ir kopīgs bizness - kāzu svinību organizēšana. Vai filmas varoņi šajā raibajā svešu svētku virtenē atradīs arī savu kopīgo laimi?

Precies ar mani!

Parasti gan vīrietis bildina sievieti, taču filmā "Bildinājums" (The Proposal) to dara galvenā varone Margareta (Sandra Bulloka). Lai izvairītos no izraidīšanas atpakaļ uz Kanādu, viņas vienīgā iespēja ir fiktīva laulība ar savu padoto. Taču viss izvēršas gluži citādi nekā gaidīts...

Vīrieša redzējums

Kāzas nozīmē vecpuiša brīvās dz\ives beigas, tādēļ vecpuišu ballīte jānosvin godam! Turklāt tā jāsarīko pašā Lasvegasā. Filmas "Pēdējā vecpuišu ballīte Vegasā" (Bachelor Party Vegas) abas daļas ataino vīriešu skatījumu uz šo pirmskāzu pasākumu.

Dalīties: