Gatavošanās kāzām ir sarežģīts process - jāapsver daudz dažādu variantu, scenāriju un svinību norises vietu, jāparūpējas par savu ārieni. Šīs patīkamās rūpes sagādā arī daudz galvassāpju. Galvenais - atcerieties, ka jūs mīlat viens otru un būsiet kopā ilgi un laimīgi.

Laulības ceremonijas laikā līgavai un līgavainim ir jāatbild, vai viņi vēlas laulāties. Uz šo jautājumu tradicionāli atbild ar "jā" vai "nē". Taču ir vēl viena tradīcija, kur ar šiem mazajiem vārdiņiem nepietiks.

Kāzu zvērests ir sena tradīcija, taču mēs to nepelnīti esam aizmirsuši, bet tas ir tikpat svarīgs, kā visas kāzu svinības. Iedomājieties, kā klaudz līgavas papēdīši uz dzimtsarakstu nodaļas vai baznīcas grīdas, kā viņai līdzās soļo laimīgais līgavainis, kā viņu sirdis ilgojas dzirdēt sava mūža galveno atzīšanos mīlestībā.

Kāzu zvērests jāuzraksta jau savlaicīgi, lai svarīgajā mirklī varētu mīļotajam cilvēkam pavēstīt par savām jūtām un emocijām, pateikties par dāvāto prieku un laimi un solīt viņu mīlēt mūžīgi. Protams, šāds variants neder visiem. Tāpēc mēs jums piedāvājam dažas idejas kāzu zvērstam.

1. Jebkurā gadījumā būs vajadzīga iztēle un fantāzija. Klasisko zvēresta variantu var aizstāt ar pašsacerētām dzejas rindām, varat viens otram pasniegt atklātnītes, tad šis zvērests būs jums līdzās vienmēr un jūs to varēsiet pārlasīt.

2. Varat izgatavot kādu suvenīru, kas simbolizēs jūsu vēlmi palikt kopā un dāvāt mīlestību mūža garumā. Ja nu tomēr paši nevarat šos suvenīrus izgatavot, izvēlieties kādu priekšmetu, kas varētu simbolizēt jūsu mīlestības sākumu vai kādu svarīgu brīdi, kad nolēmāt salaulāties.

3. Tā var būt arī dziesma, kas stāsta par jūsu mīlestību vai popūrijs. Lai viesi dejo jūsu dziesmas ritmā, ieklausoties katrā vārdā! Varat izvēlēties pašmāju skaņdarbus vai kaut ko no ārzemju mūziķu repertuāra.

4. Kāpēc gan neizgatavot ģimenes karogu! Uzrakstiet savu zvērestu tekstus, izstrādājiet karoga dizainu un atdodiet to kādai firmai, kas to uzdrukās uz auduma. Jūsu ģimenes simbols atradīsies istabā, bet mīlestības vārdi vienmēr būs acu priekšā, tad jūs noteikti atcerēsieties, ka esat radīti viens otram.

5. Gaisa baloni, liesmojoši kuģīši, pūķi un citi atribūti arī var kļūt par jūsu mīlestības simbolu. Jūs varat palaist debesīs nevis baložus, bet gan balonus ar jūsu zvērestu tekstiem, lai tie simbolizē jaunas dzīves sākumu un lūdz debesīm, lai tās palīdz sargāt jūsu ģimenes pavardu.

Tās ir tikai dažas idejas, kuras jūs varat papildināt ar savām iecerēm. Vadieties no savām jūtām, ļaujiet domām lidot un lai jūsu zvērests būtu vispatiesākais šajā svarīgajā dienā!

Dalīties: