Pirmā kāzu deja

Tāpēc ir labāk sākt gatavot deju dažus mēnešus pirms kāzām. Apbrīnojami, bet jo ātrāk jūs sāksiet gatavoties, jo mazāk pūliņu patērēsiet izvēlētās dejas apgūšanai! Optimāli sākt gatavot kāzu deju savlaicīgi, 3-4 mēnešus pirms ceremonijas, lai pēdējā mēnesī vairāk laika atliktu citiem organizatoriskiem jautājumiem. Ja jums līdz kāzām ir atlicis vairāk par pusgadu, tad var samazināt individuālu nodarbību skaitu ar pasniedzēju, pierakstīties kādā no deju skolām, un sākt apmeklēt regulārās grupas. Jebkurā lielā pilsētā var atrast vairākas sarīkojumu deju, svinga dejas, salsas, tango u.c. skolas. Ja jūsu pilsētā nav jūsu iecienītā novirziena deju, - nesatraucieties! Izvēlieties ērtāko jums skolu. Jo visu novirzienu pamati ir līdzīgi – vadīšanas māksla, ritma izjūta piemīt jebkurai dejai. Apgūstot vienu novirzienu, jums būs vieglāk pārslēgties uz citu deju, nekā mācoties no nulles. Ja laika atlicis pavisam maz – paņemiet kaut vai 5 individuālās nodarbības! Jūsu pirmajai kāzu dejai ir jābūt augstumos!

Iegaumējiet dažus padomus dejas gatavošanas laikam:

  • Pats galvenais, atcerieties, ka pirmā kāzu deja nav pats svarīgākais! Svarīgi ir, lai nodarbības un sagatavošanās sniegtu jums prieku, labu garastāvokli u vēl vienu iespēju parādīt dejā jūsu jūtas vienam pret otru, tāpēc esiet uzmanīgi un maigi!
  • Novadiet kaut vai dažas nodarbības tajos apavos, kuros jūs dejosiet kāzās. Jo augsts papēdis un neērtas kurpes var pārvilkt svītru visai sagatavošanai!
  • Kad gatavosieties, ņemiet vērā kleitas izmērus – kupla, gara vai šaura kleita var ierobežot tās kustības, kuras jūs izmantosiet dejā. Ideālā variantā, izmēģiniet deju svārkos, kas līdzīgi kāzu kleitai.
  • Noteikti izmēģiniet deju ne tikai individuālajās nodarbībās, bet arī mājās. Būs pietiekami, ja atvēlēsiet kaut vai stundu 2-3 reizes nedēļā, atkarībā no tā, cik laika ir atlicis sagatavošanai. Lai deju stundām būtu lielāka efektivitāte, uz katru nodarbības stundu ir jābūt kaut vai vienai jūsu individuālā darba stundai.