Tā ka fotografēs Jūs visu dienu un katru mirkli un protams bez brīdinājuma, tad jums noteikti jātur mugura taisni, jāseko savas sejas izteiksmei un vairāk jāsmaida. Vārdu sakot – jābūt laimīgai un starojušai.

„Pareizi” smaidīt jums būs jāpatrenējās pie spoguļa. Tas ir pilnīgi normāla prakse modelēm, tapēc nav jakautrējas no tā.

Jums nav īpaši izteiktas acis? Varbūt jums nav pareiza makijāža? Lai acis starotu – vajadzētu pilnīgi noteikti „uzzīmēt” augšējo acu kontūru. Tumšiem toņiem. Acis bez kontūra ir neizteiktas. Kas attiecās uz acu izteiksmi, citēšu Džeriju Hollu (modele un Mika Džaggera bijusi sieva) - „Pirms fotosesijas es atceros Mikiju un manas acis sāk spidēt".

Tāpēc priecājieties par notiekošo un tad uz bildēm jūs būsiet skaista. Ja jūs esat parāk sanervozējusies – tad palīdzēs šampanietis :-). Tikai nevajag pārspīlēt, tad sanāks pilnīgi pretējais effekts.

Appampuši vaigi? Vēl viens fotogrāfa noteikums – modelējiet seju! Ar tumšo pūderi pasvītrojiet vaiga kaulus, mazliet arī dēniņus. Seja būs izteikta un vaigi liksies kalsni. Daudzas modeles fotografēšanas laikā ievelk vaigus. Seja tad paliek reljefa un ir redzami vaiga kauli.

Dalīties: