Nepareiza restorāna izvēle var sabojāt Jūsu svētkus. Turklāt ne jau tādēļ, ka tur slikti gatavotu. Nebūt ne! Ir tik daudz dažādu sīkumu, kas ietekmē svētku norisi. Tātad – kā pareizi izvēlēties labu, Jums piemērotu restorānu?

Vispirms reāli apsveriet sava budžeta iespējas. Ņemiet vērā uzaicināto viesu skaitu un restorāna izdevumiem atvēlēto naudas summu. Ja uzaicināmo personu daudz, apsveriet, vai tiešām jāaicina itin visi, pat tie, ar kuriem neesat kontaktējušies vairāk nekā divus gadus.

Ja neesat biežs restorānu apmeklētājs, pakonsultējaties ar saviem paziņām. Uzziniet, kur atrodas nedārgi restorāni, kuros labi un kvalitatīvi apkalpo un kuri ir ērti pieejami to atrašanās dēļ.

Izmantojiet iespēju iepazīties ar dažādiem uzziņu avotiem, mājas lapām, citu apmeklētāju atsauksmēm par attiecīgo iestādi.Izvēlieties divus trīs restorānus un apmeklējiet tos. Salīdziniet cenas, kā arī to, cik labvēlīgi pret apmeklētāju izturas apkalpojošais personāls. Pievērsiet uzmanību darba laikam, noskaidrojiet, vai ir jāpiemaksā par papildu laiku.

Precizējiet, līdz cikiem restorānā var skanēt mūzika. Vai ir iespējama uguņošana un salūts, un līdz cikiem tas ir atļauts.Noskaidrojiet, vai restorānā darbojas kondicionieris. Noteikti ielūkojieties tualetes telpā, lai pārliecinātos, vai tajā viss ir kārtībā.

Painteresējieties, kur atrodas deju zāle. Pārliecinieties, vai tā nav par mazu uzaicināto viesu skaitam.

Iepazīstieties ar ēdienkarti. Izvēlieties ēdienus, saskaņojiet savu izvēli un vēlreiz salīdziniet to cenas.

Izdariet savu izvēli, ņemot vērā piemērotāko variantu.

Izvēlieties vienu no Jums tīkamajiem restorāniem un precizējiet par Jūsu kāzu organizēšanu atbildīgās personas koordinātes.

Ieteikums – restorāna izvēlei ķerieties klāt pēc iespējas agrāk, jau tūdaļ pēc tam, kad ir saskaņots Jūsu kāzu datums.

Dalīties: