Mīļākā horoskops - vīrieši dievina seksu un ir pārliecināti par savu Seksuālo Profesionālismu. Viņi jūk prātā gultā, ja vien Jūs, protams, paspēsiet līdz tai aizskriet. Ja Jūsu mīļākais ir ...

Zodiaks
Auns Auni – vīrieši – dievina seksu un ir pārliecināti par savu seksuālo profesionālismu. Viņi jūk prātā gultā, ja vien jūs, protams, paspēsiet līdz tai aizskriet. Ja jūsu mīļākais ir Auns, esiet gatava seksam ar viņu liftā, autobusā un kinoteātrī. Gultā viņam jebkura būs laba diezgan – tik un tā viņš domā tikai par sevi un pūlas tikai šajā vien pareizajā virzienā. Ja, savukārt, viņam pietrūkst seksa, viņš kļūst triviāls, un visas domas darbojas tikai vienā virzienā.
Vērsis Vīrietis – Vērsis – par sevi domā tā: "Atšķirībā no dažiem es varu sasniegt visu, ja vien man to gribas. Kādēļ velti raustīties?" Humora izjūta nav šo lēnīgo subjektu labā puse, tāpēc bieži vien viņi kļūst par savu drauģeļu apsmiekla objektu, ko viņi dziļi dvēselē ienīst. Labi, ka Vērši ir pietiekami slinki, lai dusmotos uz šiem muļķiem. Kaut kāds nejauks ieradums (piemēram, nenogurstoši lauzīt pirkstus vai nikni knibināties pa ausīm) izdaiļo viņu ilgstošos saspringtos spriedelējumus par to, kā gan sadabūt naudiņu. Sevis izstrādāto viedokli uz mūžu mūžiem uzskata par vienīgo pareizo.
Dvīņi Dvīņi mūždien tusējas no vienas vietas uz otru, mainot draugus, profesijas, neciešot sarakstus un plānus. Viņi dievina kompostrēt smadzenes cilvēkiem, ievārīt putras un ņirgāties. Pašvērtējums viņiem ir augstākajā līmenī, kaut gan stundām ilgi viņi var uzskaitīt savus trūkumus. Necentieties viņus uzveikt vārdu kaujā – mēle viņiem atrodas īstajā vietā. Neļaunojieties par viņu dzēlīgajiem jociņiem, tas viss ir viens vienīgs cirks. Patiesībā skaudīgie Dvīņi par jums domā daudz ļaunāk. Kā īsts draugs Dvīnis jums nekavējoties zvanīs, ja viņam būs vajadzīga jūsu palīdzība vai mašīna. Īpašums izslīd caur pirkstiem, nākotne ar viņu kopā nav droša, toties pa īstam uzjautrinoša. Sargieties, ja jūsu partneris ir Dvīnis: ja viņš šajā brīdī nav kopā ar jums, tad droši vien flirtē ar jūsu draudzeni blakus istabā. Pēc šāda drauga citi vīrieši jums ilgi liksies pliekani.
Vēzis Vēzis ir slinks, bet erotisks. Vienmēr ir ar naudu un tomēr vienmēr žēlojas, ka tās nav. Mēdz būt daiļrunīgs. Sievietes uzskata par zemāku šķiru, priekšroku dodot jauniņām. Ir nosliece pieķerties vienai vienīgai un smagi pārdzīvo šķiršanos (dažreiz pat veselu nedēļu). Ja viņam nepiekrīt, var nonākt līdz trakošanai un uz brīdi pat nosarkt aiz niknuma… Neviens nav spējīgs labāk par viņu nospēlēt tik aizvainotu "labvēli", kaut patiesībā pats ir vainīgs. Ir spējīgs viegli apmaldīties trijās priedēs un vienlaikus sajaukt galvu visiem apkārtējiem. Tipisks memmes dēliņš – kā mamma teica, tā arī būs. Vīrs Vēzis – pazudināta jaunība, nekādas emocionālas atdeves. Vispār good luck, dāmas (un kungi?).
Lauva Augstprātīgais Lauva ir pārāk cēlsirdīgs, lai atcerētos kaut kādus aizvainojumus vai solījumus. Jo viņš taču ir īsts Vārda Cilvēks un noteikti izpildīs solīto, ja neaizmirsīs. Lepnais Lauva nemīl konfliktus, taču viņam piemīt talants "iekrist" visos iespējamos atgadījumos. Vissliktākais, ko var nodarīt Lauva, – ierūkties, bet laimi viņam sagādā uz lielām likmēm spēlēt kazino. Gultā vienmēr cenšas pierādīt, ka viņš ir visnenogurdinošākais mīļākais. Bet varbūt tā tas arī ir, domā aplaimotās daiļavas…
Jaunava Pamācīt mīlošie Jaunavas parasti neizrāda savas emocijas, arī tad, ja viņiem tādas ir. Tikumības problēmas netraucē viņiem uzskatīt, ka viņiem piemīt humora izjūta. Tādēļ Jaunavas mīl stāstīt visādas pasaciņas no savas dzīves, kurām paši pēc tam notic. Dzērumā apraudāsies un izstāstīs jums par savu pirmo mīlestību, kura, dabiski, bijusi visstiprākā, īstākā un noteikti nelaimīga. Laime, ka parasti Jaunavas nekļūst par lieliem priekšniekiem, jo galvā tiem darbojas kases aparāts un strādāt viņi mīl līdz spēku izsīkumam. Sievietes, esiet uzmanīgas: daiļrunīgie Jaunavas zina, Kad un Kas jums jāpasaka, taču neiedomājieties diezin ko, tā ir tikai galantuma izpausme pret visu sieviešu dzimumu kopumā. Pie vārdiem parasti viss arī apstājas. Pēc pieredzējušu sieviešu vārdiem, dažreiz Jaunavu vidū sastopami tehniski mīļākie un romantikas seksā ar viņiem nebūs mazāk kā ... Un vēl Jaunavas mīl izlikties vienkārši par draugiem, ja kaut kas nav sanācis.
Svari Kad lēmums pieņemts, izlēmīgāks par Svariem nav neviens, tomēr parasti tas tik un tā ir par vēlu. Frāze "Visa dzīve ir teātris, visi cilvēki tajā – aktieri" ir par viņiem, kas savu lomu spēlē pat pilnīgā vientulībā. Gaisīgās Svaru zīmes būtnes vieglāk "panes" sarežģītas abstrakcijas nekā sadzīvi. Kad lietas iegrozās ne tā, kā gribētos, viņi kļūst sīkumaini un sakaitināmi. Sieviete, kas nolēmusi sarīkot scēnu, strīdu var uzskatīt var vinnētu vēl pirms tā uzsākšanas tāpēc, ka vīrieši Svari neieredz skandālus… Pat tad, ja viņam ir taisnība, viņš nesāks to pierādīt, bet drīzāk gan viss izgaist, lai saglabātu dvēseles līdzsvaru. Jocīgi, ka sieviešu vidū valda uzskats, ka vīrieši – Svari – tas ir "Hemoroīds". Draudzības plāksnē viņi ir diezgan interesanti, kaut gan sievietēm labāk zināms…
Skorpions Ļaunpieminīgais un patmīlīgais Skorpioniņš grūti cīnās visu dzīvi, būdams aktīvs seksā līdz sirmam vecumam. Ienīstot vājo asaras, viņš necieš iebildumus un atrunas, aktīvi parādot savu nevietā esošo entuziasmu. Nekad neraud uz pleca. Zinot visu uz priekšu, gūst panākumus jebkurā jomā, čīkstuļus un par sevi nepārliecinātos saspārdot kājām. Uzticība – tukša skaņa, kaut gan viņš vienmēr rūpējas par savu nelaimīgo ģimeni. Naudu neskaita, bet bieži vien lieliski atceras, cik reizes viņa dāvana nav tikusi pienācīgi novērtēta. Pie patīkamām iezīmēm tāpat var pieskaitīt spītību un nespēju rēķināties ar citu viedokļiem. Dzīves vidū Skorpioni vīrieši parasti ar lielu troksni šķiras no savām spēkus zaudējušajām sievām. Ienaidnieki, pat neceriet uz piedošanu!!! Tikai nāve vai neveiksmes glābs jūs no Ļaunā Onkuļa Skorpa...
Strēlnieks Neatlaidīgie Strēlnieki izceļas ar lielisku melnā humora izjūtu un mūsdienās apbrīnojamu galantumu. Sievietes slavē aizrautīgos mīļākos Strēlniekus par viņu juteklību un prasmi iedegt lielas pilsētas ugunis mazā gultiņā. Viņi aktīvi nicina sieviešu greizsirdību un nepalaiž garām nevienus bruncīšus – jebkura vecuma, ārienes un uzvedības. Strēlnieki mīl parunāties par augstām tēmām un mīl valkāt melnas krāsas apģērbu. Dzer reti (galvenokārt iedzer), bet vecumdienās raksta pašu izdomātus memuārus. Vīriešu Strēlnieku vidū es visbiežāk esmu saticis izblīdušus, sviedrainus un ar tādu ģīmi, kuru skūt ir bezjēdzīgi, bet sist bailīgi.
Mežāzis Vīrietis Mežāzis ir godkārīgs un miesaskārīgs. Sīkumains, bet īgns. Parasti visas sievietes uzskata par izvirtulēm un aktīvi priekšroku dod anālajam seksam… Pārliecināts, ka dzīvi pazīst simt reižu labāk, viņš nenoguris kompostrē mums smadzenes, pamācot, kas un kā jādara. Kad pamācības izsīkst, stundām ilgi var filozofēt par visdažādākajām tēmām. Patīkami pārsteigs jūs ar savu skopulību. Mežāzis uzskata, ka apkārtējo galvenais mērķis ir sarežģīt viņa jau tā komplicēto dzīvi. Ja viņš uz kādu nopietni apvainojies, tad šis nekur nederīgais cilvēciņš uz mūžu mūžiem tiks izsvītrots no saraksta. UZ VISIEM LAIKIEM. Ja paveiksies, obligāti apprecēsies aiz aprēķina.
Ūdensvīrs Brīvību mīlošie Ūdensvīri ir kautrīgi intīmajās attiecībās un no sievietes gaida pirmo soli. Runā, ka gultā viņi nepārzina elementāras lietas un pārāk arī netiecas sasniegt erotiskās mākslas virsotnes, daudz guļ un sten nelaikā, uzskatot, ka tā tam arī vajadzētu būt, tāpēc jaunkundzēm ir jāsaspringst un jāizglīto nemākulīgie Ūdensvīri… Seksa fantāzijas – augstāk par jumtu, taču enerģija sadeg masturbējot, bet, ja nu paveicas, tad arī parastā onānismā. Mūždien par kaut ko gražojas, lupatas mīl vairāk par sievietēm… Interesanti, ka humora izjūta Ūdensvīriem dominē visu pārējo vidū, kas arī viņus izglābj tik neveiksmīgā situācijā..
Zivis Šīs zīmes saniknotie vīrieši nemīl tos, kas uzbāžas viņiem ar padomiem. Tāpēc ka ir sevī noslēgti un bez striktas pārliecības, nevienam nav saprotams, kāda patiesībā ir viņu attieksme pret cilvēkiem un dzīvi (un vai vispār ir attieksme?) Ikdienišķas lietas (piemēram, sašņorēt zābakus) Zivis uzskata par mokošu pienākumu… Pirms pakustināt pirkstu, viņi var ieslīgt dziļās pārdomās. Pastāv uzskats, ka žiperīgie vīrieši ir labi kavalieri, kas māk parādīt sievietei, cik viņa ir skaista.

Dalīties: