Ikviena līgava savā kāzu dienā vēlas būt pievilcīga un neatvairāma. Īpaša vērība tiek pievērsta kāzu kleitai un matu sakārtojumam, taču ne mazāk svarīgi parūpēties par rotājumiem, padomāt par to, kas atbilst Jūsu izvēlētajam tēlam un var to lieliski papildināt.

Ideāla aksesuāru izvēle, kas ir saskaņoti ar kāzu kleitu, līgavas frizūru un meikapu, izcels Jūsu neatkārtojamo savdabību. 

Kāzu somiņa līgavai

Kāzu somiņa – viens no aksesuāriem, bez kura līgavai neiztikt. Krāšņa un eleganta, izgatavota no atlasa un zīda, izrotāta ar mežģīnēm, pērlēm vai mirdzošiem spīguļiem, somiņa ne vien lieliski papildinās un izcels līgavas individualitāti, bet var izrādīties visai noderīga jebkurā situācijā. Somiņā atradīsies vieta gan pūderim un acu ēnām, gan papīra salvetēm un dažām matadatām, gan mobilajam telefonam.

Kāzu somiņa līgavai

Kāzu somiņa līgavai

Kāzu cimdi līgavai

Kāzu cimdi – viena no vissvarīgākajām līgavas tērpa detaļām. Tie, protams, nav obligāts atribūts, taču reizēm šķiet, ka bez tiem līgavas koptēls ir nepabeigts. Vispopulārākie ir cimdiņi, kas paredzēti vienam pirkstam. Pateicoties simpātiskai cilpiņai, tos uzvelk vidējam pirkstam un tādējādi nostiprina, izceļot sievietes rokas izsmalcinātību un burvību. Šādi cimdi netraucēs apmainīties ar gredzeniem.

"http://www.wedday.lv/uploads/source/raksti/kazu-rotajumi-ligavai-svadebnye-ukrasheniya-dlya-nevesty-3.jpg" alt="Kāzu cimdi līgavai" />

Kāzu bižutērija līgavai

Viens no visatbildīgākajiem momentiem, izvēloties līgavas tērpu, ir kāzām piemērotu rotājumu un bižutērijas izvēle. Pareizi izvēlēti rotājumi apbur ar kristālu spozmi un izceļ līgavas eleganto tērpu. Kāzu rotājumu komplekts parasti ietver kaklarotu un auskarus, reizēm to papildina ar rokassprādzi. Kāzu bižutērija līgavai palīdzēs radīt spilgtu, neaizmirstamu tēlu.

Kāzu bižutērija līgavai

Kāzu rotājumi līgavas matiem

Kāzu rotājumi matiem papildinās Jūsu romantisko tēlu, palīdzēs akcentēt tā izsmalcinātību un burvību, bet, protams, ja tiks ievērots nosacījums, ka visi pārējie aksesuāri ir rūpīgi, ar labu stila izjūtu izvēlēti. Tiek piedāvāts plašs matu rotājumu klāsts, kas ļaus līgavai efektīgi izskatīties. Taču izvēle – tā ir Jūsu rokās!

Kāzu rotājumi līgavas matiem

Kāzu rotājumi līgavas matiem

 

Dalīties: