Protams, visa jūsu uzmanība pilnībā tiek vērsta uz jūsu meitu, kura tūlīt precēsies. Domās jūs izvēlaties viņai pašu elegantāko un izsmalcinātāko kleitu, aizmirstot, ka arī pašai ir jāizskatās atbilstoši šim svarīgajam notikumam. Un, kad pienāk svētku brīdis, jūs rokaties skapjos, meklējot kaut cik piemērotu apģērbu. Neaizmirstiet par sevi!

 Ģērbieties tā, lai visiem pierādītu, ka līgava var lepoties ar saviem vecākiem. Neuztraucieties – mode attiecībā uz līgavas mātes apģērbu ir liberāla, Jūs varat ģērbt visu, kas Jums piestāv, kas atbilst Jūsu gaumei un materiālajām iespējām. Jūs varat izvēlēties starp vienkāršību un bagātību, starp stilīgu minimālismu un bagātu maksimālismu. Ģērbieties tā kā Jums patīk un to, kas Jums lieliski piestāv. Laiki, kad līgavas mātei bija jābūt kā pelēkai pelei, lai ,nedod dievs, neaizēnotu ar savu ārieni šī notikuma galveno vaininieci, ir pagājuši. Jūsu stils var būt elegants, izsmalcināts, moderns vai arī visu iepriekšminēto stilu savienojums.

Līgavas māte – kā radīt savu stilu

Mūsdienīgais stils piedāvā vienkāršības un greznības apvienojumu, atgriešanos pie klasikas, bet ne tās kopēšanu, jūs arī varat izmantot šobrīd tik populāro stilu „vintage”, atrodot kaut kur vecmāmiņas lādē elegantu 30.-o, 40.-o gadu kleitu.

Līgavas māte – kā radīt savu stilu

Padomam, vecam kā pasaule – noslēpt visus savus trūkumus un parādīt savas labās īpašības – ir ļoti liela nozīme. Jo tā taču ir arī Jūsu diena, tāpēc pārāk nebaidieties kļūt par Jūsu meitas konkurenti. Nav nekādu šaubu – viņa būs pati jaukākā un vēlamākā sieviete kāzās, lai kas arī nenotiktu.

Līgavas māte – kā radīt savu stilu

Ja līgava palūdz jūs apģērbties noteiktas krāsas apģērbā, kura Jums noteikti nepiestāv, tad pieklājīgi pajautājiet, vai Jūs varat vilkt citas nokrāsas apģērbu. Visdrīzāk viņa piekritīs. Galu galā – viņa taču ir Jūsu meita!

Līgavas māte – kā radīt savu stilu

Tērējiet apģērbam tik, cik uzskatiet par vajadzīgu. Šāda pasākuma dēļ Jūs pat varat atļauties izputēt kāda īpaša aksesuāra iegādes dēļ, lai parādītu viesiem jūsu attieksmi pret notiekošo. Jebkurā prestižā kāzu veikalā Jums ieteiks kaut ko ekskluzīvu, kas papildinās Jūsu ārieni.

Līgavas māte – kā radīt savu stilu

Jūs varēsiet izskatīties tā kā pati vēlēsieties. Iegaumējiet – fotogrāfijas saglabās jūsu izskatu un tas ilgi priecēs ne tikai jūsu bērnus, bet ,pilnīgi iespējams, arī mazbērnus. Par šo dienu jūs jau gadiem klusībā esat sapņojusi. Neskopojieties – pilnīgi iespējams ,ka tā kļūs tikpat īpaša un neatkārtojama kā priekš jūsu meitas.

Līgavas māte – kā radīt savu stilu

Padariet to neizmirstamu!

Dalīties: