Mūsdienīga sieviete nevar iztikt bez manikīra. Nagi taču daudz liecina par viņas raksturu un gaumi, tie ir kā papildus aksesuārs, pēdējais satriecoša tēla akcents. Tāpēc, domājot par kāzu kleitu, frizūru un kosmētiku, neaizmirstiet izbrīvēt laiku arī manikīram. Līgavas rokas laulību ceremonijas laikā būs redzamas visiem, tāpēc nagu dizainam, krāsai un garumam jau savlaicīgi jāvelta liela uzmnība.

Vispārēji padomi

Atcerieties, ka ne jau katra sieviete drīkst pieaudzēt nagus - vairogdziedzera un kunģa slimniecēm, tāpat arī grūtniecēm tas ir pat kaitīgi. Nagus nav vēlams pieaudzēt arī menstruāciju laikā un pirms lidojuma ar lidmašīnu. Rēķinieties ar to, ka lidojuma laikā var sabojāties pat parastais manikīrs, tāpēc kāzu ceļojumā ņemiet līdzi nagu laku.

Ja, apstrādājot ienadžus, nagi maina krāsu, tas liecina par nagu jutīgumu un šajā gadījumā tos nav vēlams ataudzēt garākus nekā līdz garumam, kas vienāds ar trešo daļu no pēdējās pirksta falangas un apstrādāt tos tikai ar maigu vīlīti, citādi uz nagiem var parādīties negludumi.

Ja jums ir sausa āda, tad jums derēs tikai SPA manikīrs, bet mājās pastāvīgi mitriniet nagus ar dažādām eļļām, tam lieti noderēs mandeļu vai avokado eļļa. Savukārt tējas koka eļļai ir pretējs efekts, tā sausina ādu, tāpēc ārsti šo līdzekli iesaka sēnīšu slimību profilaksei. Ja jums nagu laka neturas ilgāk par vienu dienu, tad pirmajā dienā pēc manikīra apmeklējuma centieties izsargāties no ūdens procedūrām, īpaši no saunas un baseina.

Gatavojamies kāzām

Lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu, īpaši, ja vēlaties sarežģītu nagu dizainu, dažas nedēļas pirms laulību ceremonijas aizejiet pie manikīra uz konsultāciju, varat pat izmēģināt iecerēto dizainu. Pieaudzēt nagus vēlams savlaicīgi (10 - 12 dienas iepriekš). Tādējādi jūs varēsiet pierast pie jaunā nagu garuma un nejutīsiet diskomfortu. Korekcija un nagu dizains jāveido vienu - divas dienas pirms kāzām.

Lai roku āda būtu maiga un zīdaina, veiciet parafīnterapiju - četras līdz sešas reizes, pēdējo procedūru - pāris dienas pirms kāzām.

Kāzu kosmētikai un frizūrai jābūt harmonijā ar kleitu, tas pats sakāms arī par nagu dizainu. Manikīra meistariem šobrīd nav izstrādātas īpašas kāzu manikīra tendences, ir daudz variantu, tomēr vienā jautājumā viņu domas saskan - nagu dizainam jābūt harmoniskam jūsu tēla akcentam, kas papildina stilu, nevis "izlec" no koptēla. Maigie pasteļtoņi - maigi bēšīgs, krēmkrāsas, rožains, pienaini balts, gaišzils, maigi violets vai šampanieša krāsa - nekad nekļūs vecmodīgi.

Tomēr jāņem vērā arī tas, kā izvēlētā krāsa saskan ar jūsu ādas krāsu. Piemēram, gaiši zila nagu laka pie sniegbaltas ādas nebūs veiksmīga izvēle. Vēl joprojām modē ir kristāliņi, sīki mirdzumiņi, ķēdītes, puķītes, monogrammas, uzgleznotas mežģīnes, tāpat modē ir franču manikīrs pasteļtoņos. Un desmitiem sīku kristāliņu, kas saules staros mirdz visās varavīksnes krāsās! Savā kāzu dienā taču var atļauties šo mazo greznību! Ja jums patīk pārmaiņas, izvēlieties franču manikīru "Hameleons"! Naga maliņa tiek veidota no caurspīdīga gela un otrā pusē tiek noklāta ar laku "Hameleons". Ja jums patīk elegance, izvēlieties franču manikīru "Marmors" - nagu maliņas tiek veidotas no dažādu krāsu akrila vai gela. Atcerieties, ka joprojām modē ir dabiskums!

Nagu forma var būt gan ovāla, gan taisnstūrveida, galvenais - lai tā jums piestāvētu. Mandeļu formas nagi piestāvēs ekstravagantām dāmām, "lāpstveidīgi" nagi piedien izsmalcinātām līgavām, bet ovālā forma patiks tām, kas ciena klasisko stilu.

Dalīties: